تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ

چگونه بازاریابی ایمیلی می تواند رشد کسب و کار شما را در سال ۲۰۱۹ تغییر دهد؟

اگر روندهای در حال حرکت را دنبال کنید، وقتی می بینید که چقدر همه چیز تکامل یافته و  پیشرفت کرده بسیار شگفت زده می شوید.

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :

در سال ۲۰۱۹ این سوال مطرح می شود که آیا نمی توان از تکنیک های بازاریابی ایمیل که در سال ۲۰۱۸ رایج بوده استفاده کرد؟

باید گفت فقط چند هفته از سال ۲۰۱۸ می گذرد و اینطور نیست که همه چیز به طور ناگهانی تغییر کند!

آغاز سال جدید تغییراتی را به ارمغان می آورد و زمان دقیقی برای تعیین اهداف جدید و تعهدات جدید است و این قاعده برای کسب و کارهای مختلف تفاوتی ندارد. صاحبان کسب و کار و کارشناسان بازار در مورد روش های جدیدی که  منجر به رشد پروژه هایشان می شود، فکر می کنند.

 الان زمان مناسبی برای راه اندازی شیوه های جدید بازاریابی ایمیلی است و باید با روشهایی که در حال حاضر استفاده می کنید متفاوت باشد.با این حال،ما تکنیک های جدیدی را معرفی می کنیم که از روند و نیازهای روزافزون مخاطبان شما پیروی می کند و برای پیشه شما کاربردی می باشد.

بازاریابی ایمیلی دارای توانایی های بالایی برای پیشبرد کسب و کار شماست و هنگامی که شما آن را به درستی انجام می دهید، نتایجی را که انتظار می رود برایتان به ارمغان می آورد.

بیایید ببینیم که دقیقا چگونه بازاریابی ایمیل می تواند بر رشد نام تجاری شما در سال ۲۰۱۹ تاثیر بگذارد.

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :

۱- پیام های غیر اسپم منجر به بازدید بیشتری در سایت شما خواهد شد :

سوالی که پیش می آید این است که چه کسی از هرزنامه خوشش می آید؟ مسلماً هیچکس… با این حال، همه افراد هرزنامه را دریافت می کنند.

گاهی اوقات، اگرچه مخاطبی در لیست ایمیل شما مشترک شده، ولی پیام های شما را در پوشه هرزنامه خود دریافت می کند. برای جلوگیری از آن، باید پیام هایی ارسال کنید که مشترکین شما می خواهند و انتظار دارند که از شما دریافت کنند.

از طریق فرم اشتراک، می توانید به آنها فرصتی  بدهید تا اگر مایل به دریافت ایمیل از شما هستند در این فرم ثبت نام کنند و بتوانند آنها را به راحتی دریافت کنند. زیرا برخی از افراد فقط پیام هایی که حاوی اطلاعاتی از کسب و کارتان است را انتخاب می کنند، برخی پیشنهادات فروش و برخی دیگر مایل به دریافت همه پیامهایتان هستند.

هرچه مشترکین شما کنترل بیشتری بر آنچه که در صندوق ورودی خود دریافت می کنند داشته باشند، سطح مشارکت آنها هم افزایش می یابد.

آنها پیام های خود را باز می کنند و اقداماتی را که توصیه می کنید را انجام می دهند و به طور طبیعی، جی میل چنین پیامهایی را به عنوان هرزنامه شناسایی نخواهد کرد.

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :
۲-بهینه سازی نرخ تبدیل یک چیز واقعی است :
وقتی برای وب سایت خود محتوا  ایجاد میکنید، تمرکز اصلیتان باید بر روی چه چیزی باشد؟
تمرکزتان باید بر روی بهینه سازی موتور جستجو باشد.
وقتی بهینه سازی محتوا برای موتور جستجو را انجام می دهید، مخاطبان هدف شما به راحتی محتوایتان را پیدا می کنند.
اما باید بدانید که این روند فقط منجر به افزایش نرخ تبدیل شما و دسترسی آسانتر به مطالب شما نمی شود بلکه هنگام ایجاد یک کمپین بازاریابی ایمیل، فرصت های خوبی برای تبدیل شدن به مشتریان واقعی دارید.
وقتی پیشنهادات خاصی ارائه می دهید و پیام ها را شخصی سازی می کنید، افراد مقاومت کمتری در برابر پیشنهادات شما از خود نشان می دهند.
اما این سوال پیش می آید که چقدر ایمیلها برای ایجاد نرخ تبدیل می توانند خوب باشند؟
در سال ۲۰۱۹، باید معیار اصلی شما CRO باشد.
همانطور که Moz آن را اینگونه تعریف می کند: “بهینه سازی سرعت تبدیل، روند سیستماتیک افزایش درصد بازدیدکنندگان وب سایت است که اقدامات مورد نظر از قبیل پر کردن یک فرم، تبدیل شدن به مشتری و غیره را انجام می دهند. ”
هنگامی که بازاریابی ایمیل انجام می دهید، بهینه سازی این امکان را به شما می دهد که از مشترکان خود که در حال حاضر دارید، ارزش بیشتری کسب کنید.
در ژوئیه ۲۰۱۸، مشاور MarTech نظرات کارشناسان خود را در مورد تنظیم دستور کار CRO برای سال ۲۰۱۸ و حتی برای سال بعد را منتشر کرد.
موضوعی که کارل تسوکاخرا از Optimizely گفته : “همه کانال ها باید از طریق آزمایشات اندازه گیری شوند تا شواهدی از اثرات مستقل و ترکیب آنها را بر روی انواع اهداف تجاری و معیارهای تجاری پیدا کنند.”
در اینجا منظور از کانالها اندازه گیری معیارهای مربوط به صفحات فرود و صفحات فروش است.
به طور کلی در مورد عملکرد وب سایت شما و کمپین بازاریابی ایمیلتان است و به لطف اندازه گیریها و سنجشها از طریق بازاریابی ایمیلی کسب و کار شما هم رشد می کند.
تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :
۳-ایمیل می تواند اولویت بیشتری نسبت به رسانه های اجتماعی داشته باشد :
در ژانویه ۲۰۱۸، مارک زوکربرگ با توجه به پست ای که تغییرات عمده در خبرهای فیس بوک را اعلام کرد، توجه زیادی را به خود جلب کرد.
این فقط یک پست ساده نبود؛ به زودی اثرات تغییر بر روی روند فیس بوک را خواهیم دید. فیس بوک به ریشه هایش بازگشته است یعنی ما را به دوستان و خانواده نزدیک تر می کند.  دیگر محتوای ما را از صفحات نمایش نمی دهد و در خبرخوان ها به روز رسانی های دوستان، خانواده ، گروهمان و تبلیغات و تن تبلیغات را می بینیم.
مشکلی که فیس بوک دارد این است که تبلیغات در آن نیازمند سرمایه گذاری و کارهای زیادی است. یک نظرسنجی از سال ۲۰۱۷ نشان داد که ۶۲ درصد از صاحبان کسب و کار کوچک اهداف خود را با تبلیغ فیس بوک از دست داده اند.
این به این معنا نیست که تبلیغات فیس بوک بی فایده است.
رسانه های اجتماعی هنوز در تبلیغات بازاریابی آنلاین تمرکز اصلی دارند. با این حال، دیگر این نوع تبلیغات مورد پسند همه افراد نیست.
ایمیل ساده بود و ساده باقی مانده است. وقت آن است که رویکرد خود را کمی تغییر دهید و در تبلیغات کسب و کار خود به این ابزار ساده بیشتر اعتماد کنید.
البته هنوز هم می توانید در رسانه های اجتماعی حضور حضور داشته باشید و فعالیت کنید، اما حرکت و ارسال پیام تبلیغاتی از طریق ایمیل در فهرست اولویت هایتان، تصمیم بسیار خوبی است.
لیونل گرسکی، کارشناس بازاریابی باشگاه EduGeeks، دراینباره می گوید : ” ارسال پیام تبلیغاتی از طریق ایمیل، صادقانه و مستقیم است. شما در حال تلاش برای فروش چیزی هستید و دریافت کننده این را می داند.
آنها مشترک دریافت ایمیل از شما شده اند زیرا می خواهند چنین پیام هایی را از شما دریافت کنند. یعنی می خواهند پیشنهاد شما را بپذیرند، محصول یا خدماتتان را دریافت کنند.
هنگامی این روش را با رسانه های اجتماعی مقایسه می کنید، به این نتیجه می رسید که این یک راه بسیار مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقاء کسب و کارتان  است. “

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :

۴-بازگشت به محتوا :

یک آزمایش جالب وجود دارد که تیم بوفر در سال ۲۰۱۵ انجام داد.

آنها انتشار محتوای جدید در وبلاگشان را برای یک ماه متوقف کردند و تمرکز خود را بر روی بازخوانی و بازپرداخت محتوا از آرشیو وبلاگشان گذاشتند.

آنها همچنین یک سری منابع مانند دوره های ایمیل، کتاب و اسلایدهای شخصی را ایجاد کردند.

به ویژه دوره های ایمیل، یک حرکت بزرگ بود. اولین دوره ۱۷،۸۱۷ ثبت نام داشت و آخرین دوره در مدت شش روز ۱۸،۱۸۵ ثبت نام داشت.

جای تعجب نیست که چرا تعداد بیشتری از صاحبان کسب و کار تصمیم به استخدام یک نویسنده می کنند که می توانند چنین مقالاتی را برای آنها ایجاد کنند.

بازاریابی آنلاین صرفاً در مورد انتشار محتوای جدید نیست. بلکه بیشتر برای ارائه محصولتان به مخاطبان هدف است و دقیقا آن زمان است که کمپین بازاریابی ایمیل شما واقعاً موفق است.

ایمیل رسانه ای مناسب برای به اشتراک گذاشتن محتوای بلندمدت است.

گیرنده مجبور نیست که کل پیام را بلافاصله بخواند و اگر در آن زمان برای خواندن پیامتان وقت نداشته باشند به سادگی آن را به عنوان پیامی مهم نگه می دارند و بعداً به آن بازمی گردند و حتما مطالعه می کنند.

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ :

۵- جداسازی پیشرفته  منجر به تبدیل :

فرآیندهای هدف گیری و بخش بندی دقیق تر می شوند زیرا داده های بیشتری از همه جا دریافت می کنید، بنابراین زمان لازم برای استفاده از آنها را خواهید داشت.

ایمیل هایی که تقسیم و هدف گذاری شده اند، درصد زیادی از درآمد را به خودشان اختصاص می دهند. شاید بپرسید این موضوع چطور ممکن است؟

برای اینکه، شما محتوای خاص و شخصی را به بخشی از مخاطبان خود ارائه می کنید که احتمالا با آن ارتباط برقرار کرده اند.

مثلا اگر، مخاطبی از یک صفحه خاص از وبسایت شما چندین بار بازدید کرده است می توانید با یک پیشنهاد مشخص او را به سمت هدف نهایی خود هدایت کنید.

تغییر کسب و کار بوسیله ایمیل مارکتینگ  :

یک چیز قطعی است : ایمیل مارکتینگ در همه کسب و کارها کاربرد دارد.

سال ۲۰۱۹ سال بازاریابی ایمیل خواهد بود. تبلیغات رسانه های اجتماعی گران تر می شود. به علاوه، بسیاری از افراد از بلوک کننده های تبلیغاتی استفاده می کنند، بنابراین حتی محتوای شما را نمی بینند و تأثیرگذاری آنها دیگر به اندازه کافی و سابق نخواهد بود.

البته؛ هنوز هم می توان در آنها فعالیت کرد و پتانسیل آنها هنوز زیاد است. اما، شاید زمان آن است که کمی تمرکز خود را به سمت بازاریابی که در گذشته به نام پست الکترونیک از آن یاد میشد و امروزه تحت عنوان ایمیل مارکتینگ است بهره ببریم.sefareshemail